image Слідкуйте за нами:

Сервісне обслуговування

Експлуатаційно - ремонтний відділ (ЕРВ) є самостійним структурним підрозділом заводу, що здійснює гарантійне і поза гарантійне обслуговування та ремонт лічильників газу типу: G-6, G-4, G-2,5, G-1,6 та регуляторів тиску газу РДГ-10, які випускаються заводом.

Відділ очолює начальник ЕРВ :  Джух О.М.
тел. (04598) 5-06-39

В основні задачі відділу входить: своєчасний і якісний аналіз дефектів (несправностей) виробів, що виникають при їхній експлуатації, та відновлення виробів, що відмовили в експлуатації.

На гарантійне обслуговування приймаються вироби при наявності паспорта на виріб, експлуатаційних відміток про установку (монтаж), відсутності ушкоджень, що викликали несправність.

Протягом гарантійного терміну експлуатації виробник проводить безкоштовний ремонт або заміну виробу.

Для цього на підприємстві через пункт прийому та видачі газової апаратури створено обмінний фонд по конкретних видах виробів. Це забезпечує обмін виробів на якісні безпосередньо під час надходження на ремонт до сервісного центру.

У випадку виходу виробу з ладу з вини споживача, а саме - відсутності, передбачених експлуатаційним документом пломб, паспортів, невиконання вимог щодо експлуатації споживачем ,втрачається право на гарантійне обслуговування виробу. У такому випадку виріб ремонтується за рахунок споживача за попередньою оплатою, згідно діючої калькуляції в термін до 14 днів.